IGIEŁKI

Szanowni Państwo,

przygotowujemy ostatni, grudniowy nr czasopisma IGIEŁKI. Od stycznia br. regularnie przybliżaliśmy i promowaliśmy sylwetki wielu ważnych i cenionych pielęgniarek i pielęgniarzy nie tylko z kraju ( Biała Podlaska, Białystok, Częstochowa, Gorlice, Górno, Grodzisk Maz., Józefów, Kalisz, Katowice, Kielce, Konin, Kraków, Lublin, Łódź, Londyn, Marki, Mysłowice, Olsztyn, Ostrołęka, Pabianice, Piaski, Poznań, Praszka, Pruszków, Radom, Rzeszów, Sieradz, Skarżysko Kamienna, Sokołów Podlaski, Sosnowiec, Stalowa Wola, Szczecin, Sydney, Tczew, Warszawa, Warta, Wrocław, Ząbki, Zduńska Wola). A wśród nich pielęgniarki kardiologiczne, psychiatryczne, zarządzające, pediatryczne, diabetologiczne, epidemiologiczne, operacyjne, opieki hospicyjnej i paliatywnej. Czasopismo IGIEŁKI było i jest pomostem łączącym pielęgniarskie organizacje pozarządowe, samorządowe i związkowe poprzez wywiady, artykuły ludzi tych organizacji. Treści poszczególnych numerów pozwoliły nam ukazać aktywność osób początkujących w zawodzie, jak i tych którzy są już na emeryturze i stanowią ważną, żywą historię naszego zawodu.

Jeżeli ktoś chciałby wesprzeć i nabyć dotychczasowe numery czasopisma serdecznie zapraszamy serdecznie. Tematyka poszczególnych numerów znajduje się na naszej stronie. IGIEŁKI stanowią nie tylko ważną lekturę zawodową, to także spory zasób naszej współczesnej, żywej historii zawodowej, którą warto mieć na nie tylko dla siebie ale i dla innych. Liczymy na Państwa zrozumienie, dalszą współpracę oraz pozytywną odpowiedź.

Z wyrazami szacunku i koleżeńskim pozdrowieniem,
Redakcja IGIEŁEK
www.frpp.org.pl/igielkiIdeą czasopisma IGIEŁKI jest umożliwienie pielęgniarkom, pielęgniarzom, studentom, nauczycielom, osobom funkcyjnym, zaangażowanym w pielęgniarstwie mówienie własnym głosem o swoich sprawach, promocja talentów zawodowych i osobistych, a także wspieranie dążeń ludzi do intelektualnej samorealizacji. Łamy czasopisma oddajemy koleżankom i kolegom, którzy nas czytają i pragną do nas napisać. „Polski zawodowy świat” tworzymy razem i razem za niego odpowiadamy. Przeszłość i teraźniejszość to droga, którą warto przebyć wspólnie. Dla przyszłości i nie tylko:)


Dodatkowe informacje